Jesteśmy SPLENDOUR

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”. Konfucjusz

O Nas

Splendour jest po to, aby dać Ci możliwość i wskazać idealne kroki dla rozwoju Twojej kariery, a co za tym idzie stworzyć plan całego życia.  Jesteśmy drużyną kompetentnych ludzi, z wiedzą i doświadczeniem zdobytym na polu biznesowym, ze szczególnym wskazaniem na aspekty prawne i finansowe. Nasz atak to kreatywność, a bronią nas solidne podstawy wieloletniego doświadczenia zawodowego. Nasza pasja to sport. O piłce wiemy wszystko, przekładając wiedzę teoretyczną na praktykę a także, na realia panujące w świecie nowoczesnego futbolu i sportu. Jako nieliczni potrafimy przełożyć miłość do futbolu na realne dane finansowe.

WIEDZA i KREATYWNOŚĆ

85%
CREATIVITY

ZNAJOMOŚĆ PRAWA

90%
CREATIVITY

FINANSE

92%
CREATIVITY

MARKETING SPORTOWY

99%
CREATIVITY

O Klientach

Naszych klientów traktujemy indywidualnie, a dobro i korzyści klienta to dla naszej drużyny cel przewodni. Budujemy kariery zawodników wg zaakceptowanego planu, pomagamy w wyborze najbardziej odpowiedniego klubu – dla rozwoju zawodnika, negocjujemy najlepsze warunki kontraktów, pomagamy w aklimatyzacji i organizacji życia w nowym miejscu. Dodatkowo służymy pomocą w kwestiach związanych z prawem, finansami i inwestycjami, ubezpieczeniami, marketingiem i public relations. Jesteśmy dostępni dla swoich klientów bez przerwy, a nie tylko w okienkach transferowych czy przy renegocjacji umów.

Nasza misja

Splendour powstał po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla wymagających klientów, którzy wiedzą, czego oczekują od świata i dążą do wyznaczonych przez siebie celów. Sami o siebie wymagamy dużo i nie inaczej jest z wymaganiami odnośnie naszych klientów, zawsze stawiamy sprawę jasno! Motywujemy do rozwoju siebie i tego samego oczekujemy od naszych klientów, aby każdego dnia stawać się lepszym, a co za tym idzie podwyższać poprzeczkę swoich umiejętności i kompetencji.

Wiemy, na czym polega sport
a zwłaszcza piłka nożna – gramy fair play.

DRUŻYNA SPLENDOUR

Pracujemy na Twój sukcesu!

FILIP CURYŁO
Menedżer kariery zawodników i szef działu sponsoringu

Filip Curyło - Kraków

Adwokat specjalizujący się w prawie sportowym i absolwent Podyplomowych Studiów Marketingu Sportu SGH. Były członek Komisji Odwoławczej do Spraw Licencji Klubowych MZPN i aktualny członek Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego. Posiada długoletnie doświadczenie w prawie sportowym, negocjacjach transferowych, kontraktowych i sponsoringowych.

Wspólnik w Splendour sp. z o.o., zajmujący się negocjacjami kontraktowymi i transferowymi oraz kierujący działem sponsoringu spółki.

MICHAŁ MOŁDOCH
Menedżer kariery zawodników i szef działu marketingu

Michał Mołdoch - Warszawa

Specjalista w dziedzinie marketingu sportowego i finansowego oraz absolwent Podyplomowych Studiów Marketingu Sportu SGH. Doświadczony organizator imprez kulturalnych i sportowych. O futbolu wie wszystko, a pasję do sportu realizuje w amatorskich rozgrywkach piłkarskich. Ukończył szkolenia specjalistyczne z zakresu wizerunku oraz rozwoju kariery sportowej, profesjonalnego scoutingu oraz social mediów.

Wspólnik w Splendour sp. z o.o., zajmujący się scoutingiem, negocjacjami oraz kierujący działem marketingu spółki.

PAWEŁ ŚLIZ
Menedżer kariery zawodników i szef działu prawnego

Paweł Śliz - Kraków

Adwokat specjalizujący się w prawie sportowym. Były członek Wydziału Dyscypliny MZPN oraz Przewodniczący Komisji Odwoławczej do Spraw Licencji Klubowych MZPN. Z racji wykształcenia jak i piastowania funkcji w strukturach Związku Piłki Nożnej posiada wszechstronną wiedzę z zakresu prawa sportowego i przepisów związkowych. Jako adwokat posiada praktyczną wiedzę z zakresu negocjacji a także przygotowywania umów i kontraktów.

Wspólnik w Splendour sp. z  o.o., zajmujący się negocjacjami kontraktowymi i transferowymi oraz kierujący działem prawnym spółki.

GWIAZDY O SPORCIE

Ja już wiele osiągnąłem i zamierzam jeszcze wiele osiągnąć, ale po pierwsze chcę cieszyć się grą w piłkę, gdyż kocham to, co robię

Raul
Piłkarz

Piłka nożna daje ci życie. Lub przynajmniej sens życia

Gerard Piquè
Piłkarz

Popełniłem ponad 300 błędów w karierze. Przegrałem prawie 200 meczów. 257 razy zaufano mi, abym wybronił spotkanie i nie udało mi się. Raz za razem zawodziłem, ale nigdy się nie poddałem. I właśnie dlatego odniosłem sukces

Iker Casillas
Bramkarz

Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać

Michael Jordan
Legendarny zawodnik NBA

PARTNERZY

Dziękujemy, że jesteście z nami!

+48 888 990 800; +48 508 238 881

ZADZWOŃ DO NAS